Ласкаво запрошуємо вас до нас в бібліотеку! Відвідайте, не пошкодуєте

Ласкаво запрошуємо Вас до нас в бібліотеку! Відвідайте,не пошкодуєте!

вторник, 21 ноября 2017 г.

З Україною в серці                                          
Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.
21 листопада,  до  Дня  Гідності  і  Свободи  районна  бібліотека  провела  для учнів  Каховського  ліцею  сфери  послуг зустріч-діалог «З  Україною  в  серці».Презентовано  книжкову  виставку  «Суспільство. Громада  і  влада".
Відбулася  зустріч-діалог учнів   з  учасницею подій  на  Майдані,  каховчанкою  К.Д.Малишевою . Трагічні події в Україні,тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна сотня та воїни, які загинули і гинуть у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави. Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що вона твоя.

Комментариев нет:

Отправить комментарий